Поточні проекти

В процессі виконання у ТОВ "ВКФ "ПРОМКОМПЛЕКТ" знаходяться наступні роботи:

 1. Перша черга комплексу виробництв із дезактивації, транспортування, переробки та захоронення радіоактивних відходів з територій, забруднених в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС (кодова назва «Вектор») коригування. Перший пусковий комплекс №1.
 2. Будівництво (реконструкція) об’єктів і споруд оборонного та спеціального призначення. Військова частина А1358 (с. Цвітоха Славутського району Хмельницької області.
 3. Капітальний ремонт автомобільних доріг проммайданчика ДСП «Чорнобильська АЕС» відповідно до проектної документації.
 4. Поточній ремонт будівлі гаражу на 5 автомобілів СВЗ-3 в м. Славутич (Покрівельні та інші спеціалізовані роботи).
 5. Капітальний ремонт благоустрою території із західного фасаду будівлі офісного центру ДСП «ЧАЕС» по вул. 77-ї Гвардійської дивізії, 7/1, у с. Славутич Київської області.
 6. Будівництво «під ключ» інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області.
 7. Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу на території Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 за адресою : вул. Героїв Дніпра,8 м. Славутич, Київської області.
 8. Поточний ремонт приміщень будівлі №158 (склад свіжого палива 3-й черги)
 9. Будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР АЕС України
 10. Капітальний ремонт будівель санперепускника «Семіходи» в частині утеплення покрівлі та стін з частковою заміною віконних та дверних блоків на ДСП «Чорнобильська АЕС».
 11. Будівництво багатофункціональних майданчиків в Чернігівському та Бакинському кварталах м. Славутич Київської області.
 12. Реконструкція системи охорони та доступу на територію виробничої бази ВП АРС по проспекту Ентузіастів, 7 в м. Славутич Київської області.

МИ НАБАГАТО БЛИЖЧЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ

+38 050 46 00 575

office@promkomplekt.net.ua