Про компанію

ТОВ ВКФ «Промкомплект» займається будівництвом, реконструкцією, ремонтом промислових та цивільних споруд; будівництвом, ремонтом та обслуговуванням автомобільних доріг.

Будівельною діяльністю кампанія займається з 1997 року. Ми брали участь на успішно реалізовані проекти в якості, як підрядника, так і генерального підрядника. це:

 • Виробничо-опалювальна котельня (ПОК ЧАЕС) - 1998-2001рр.
 • Центр з підготовки персоналу ДСП ЧАЕС - 2003-2005рр.
 • Будівництво ПКПТРВ ЧАЕС - оздоблювальні роботи - 2003-2004рр.
 • Будівництво санпропускника на 1430 місць - оздоблювальні, покрівельні роботи - 2004-2005рр.
 • Будівництво житлового багатоквартирного будинку в м.Славутич - 2005-2006рр.
 • Будівництво заводу світильників «Вітава» м.Славутич - 2006-2008рр.
 • Будівництво НБК об'єкта «Укриття» - 2009-2018рр.
 • Будівництво Свято-Іллінського Храмового комплексу в м.Славутич - 2010-2018рр.
 • Реконструкція офісного центру для персоналу ЧАЕС - 2018р.
 • Будівництво РММ комплексу «Вектор» - 2018р.
 • Поточний і капітальний ремонт дорожнього покриття в м.Славутич, Чернігів, Чернігівська обл.
 • Будівництво окремих ділянок доріг на проммайданчику ЧАЕС.

Для виконання поставлених завдань в компанії протягом останніх 6-ти років постійно працює 250-300 кваліфікованих робітників і 15-20 інженерно-технічних працівників. ІТП регулярно проходять навчальні курси, семінари, тренінги. Для робочих проводяться навчання та атестація.

ТОВ ВКФ «Промкомплект» має власну виробничу базу, що включає в себе офісні та складські приміщення. Майданчики для зберігання автотранспорту і складування будматеріалів. Є ремонтно-механічні майстерні для ремонту автотехніки та виготовлення металовиробів. РММ укомплектована сучасним обладнанням. На підприємстві є великий парк автомобілів, будівельної та дорожньо-будівельної техніки.

Наша компанія приділяє особливу увагу якості робіт, охорони праці, охорони навколишнього середовища та пошуку інноваційних економічно вигідних технологій. Ми постійно відстежуємо появу нових технологій в будівництві, вивчаємо, при необхідності впроваджуємо.

Також проявляємо гнучкість і налаштовуємо свою роботу з урахуванням нових тенденцій в будівельному процесі і технологіях, а також з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Ми поважаємо свої зобов'язання і поважаємо бізнес інтереси партнерів, а також поважаємо вимоги замовника або інвестора. В процесі співпраці створюємо фундамент для розвитку довгострокових відносин.

Головний принцип роботи компанії - це робота на результат.
Результат для нас - це своєчасно і якісно виконана поставлена ​​задача.

1996

РІК ЗАСНУВАННЯ

 

300

ПРАЦІВНИКІВ

 

20

ІНЖЕНЕРІВ

25

ОДИНИЦЬ ТЕХНИКІ

 

Карцев Віктор Вікторович

Карцев Віктор Вікторович

КЕРІВНИК КОМПАНІЇ

Указом Президента України від 01 червня 2012 року № 373/2012 за значні успіхи у виконанні виробничих завдань, підвищенні продуктивності праці, за впровадження сучасних прогресивних методів і технологій будівництва директору ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Промкомплект" Карцеву В.В.  присвоєно почесне звання "Заслуженого будівельника України".

НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми будемо раді бачити і Вас серед наших друзів!

МИ НАБАГАТО БЛИЖЧЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ

+38 050 46 00 575

office@promkomplekt.net.ua